دسته بندی ها:

دسته بندی ها

ماشین های اسباب بازی

ماشین های اسباب بازی

تعداد ویدئوها: 13

در این سرویس مجموعه ای از ویدئوها گردآوری شده است که در آن داستان انواع ماشین های سواری به زبان انگلیسی و کاربردهای آنها به تصویر کشیده شده است.

پانتومیم برای کودکان

پانتومیم برای کودکان

تعداد ویدئوها: 24

در این سرویس مجموعه ای از ویدئو ها گردآوری شده است که به واسطه پانتومیم خلاقیت ذهن کودک شما فعال شده و رشد می کند و نیز می تواند ساعت ها او را سرگرم کند.

ماجراهای ماشین‌های کارتونی

ماجراهای ماشین‌های کارتونی

تعداد ویدئوها: 48

در دوره «ماجراهای ماشین‌های کارتونی» با ماشین‌های مختلف در ماجراها و ساخت‌وسازهایشان همراه می‌شویم.

شهر حیوانات

شهر حیوانات

تعداد ویدئوها: 5

در این دوره، مجموعه ویدئوهایی در اختیار شما قرار داده شده است که با استفاده از شخصیت های عروسکی یک داستان زیبا به صورت تصویری در آن روایت می شود.

کارولین

کارولین

تعداد ویدئوها: 11

در دوره ویدیویی «کارولین» با ما همراه باشید. شما در این دوره با انیمیشن آموزشی آشنا خواهید شد که در قالب داستان و بازی های جذاب، مسائلی در زمینه های مختلف را به کودکان آموزش می دهد.

نقاشی های کارتونی

نقاشی های کارتونی

تعداد ویدئوها: 50

در این دوره مجموعه ای از روایت ها را در قالب داستان های کمیک (تصویری) برای شما گردآوری کرده ایم که می توانند از نظر بصری بسیار سرگرم کننده و جذاب باشند.

کارتون‌های کوتاه

کارتون‌های کوتاه

تعداد ویدئوها: 12

در ایم مجموعه، تعدادی فیلم های کوتاه انیمیشنی گردآوری شده اند که هر کدام دارای پیامی برای زندگی است و یا با نکته طنز ظریفی شما را می خنداند.

دکتر مک ویلی

دکتر مک ویلی

تعداد ویدئوها: 48

دکتر مک ویلی یک دکتر باهوش و کنجکاو است که به تعمیر ماشین و ابزار مختلف علاقه دارد و هر چیزی که خراب شده باشد را درست می کند و شما می توانید از او نکات بسیار زیادی یاد بگیرید.

انعطاف پذیری با یوگا

انعطاف پذیری با یوگا

تعداد ویدئوها: 99

یوگا یکی از ورزش هایی است که علاوه بر بالا بردن آمادگی بدنی و انعطاف پذیری به شما آرامش هم می دهد و می تواند خستگی یک روز درسی شلوغ را کاملا از بین ببرد. در این مجموعه تعداددی ویدئوهای آموزش حرکت های یوگا را گردآوری کرده ایم.

یوگا و سلامت

یوگا و سلامت

تعداد ویدئوها: 126

در این مجموعه تعدادی ویدئهای آموزشی برای انجام حرکت های یوگا گردآوری شده است که انجام آنها باعث ارتقاء سطح عملکرد بدن شما می شود. در دنیای دیجیتا امروز، انجام این حرکت ها می تواند بسیار مفید باشد.

یوگا برای کوچولوها

یوگا برای کوچولوها

تعداد ویدئوها: 159

در این مجموعه تعدادی ویدئوهای آموزشی گردآوری شده اند که کودک شما می تواند به وسیله آنها ورزش ها و نرمش های یوگا را تمرین کند.

یوگا با حیوانات جنگل

یوگا با حیوانات جنگل

تعداد ویدئوها: 111

در ایم مجموعه حیوانات جنگل گرد هم آمده اند تا حرکت های مختلف یوگا را با بچه ها تمرین کنند و علاوه بر سرگرمی برای آنها فعالیت های فیزیکی به وجود بیاورند.

--> --> -->
--> -->
--> --> -->