دسته بندی ها:

دسته بندی ها

خاطرات لاک پشت

خاطرات لاک پشت

تعداد ویدئوها: 16

در دوره ویدیویی «خاطرات لاک پشت» با ما همراه باشید. شما در این دوره با انیمیشن آموزشی آشنا خواهید شد که در قالب داستان و بازی های جذاب، مسائلی در زمینه های مختلف را به کودکان آموزش می دهد.

حیات وحش

حیات وحش

تعداد ویدئوها: 41

در این دوره مجموعه ای از ویدئو ها گردآوری شده است که در آن نوع زندگی هر حیوان و ویژگی های مربوط به هر نژاد آموزش داده شده است.

سرآشپز کوچولو

سرآشپز کوچولو

تعداد ویدئوها: 43

در این دوره مجموعه ای از ویدئوهای آموزشی را گردآوری کرده ایم که نوجوانان می توانند با استفاده از آن تبدیل به یک سرآشپز حرفه ای شوند و خانواده یا دوستانشان را به یک وعده غذای خوب و یا عصرانه ای دلچسب مهمان کنند.

گام به گام با بریل کوچولو

گام به گام با بریل کوچولو

تعداد ویدئوها: 17

در این مجموعه تعدادی ویدئوهای آموزشی مناسب برای کودکان گردآوری شده است که دخترک کوچولیی به نام بریل در آن به توضیح موضوعات متفاوت و آموزش در مورد آنها می پردازد.

دخترای پاپیونی

دخترای پاپیونی

تعداد ویدئوها: 60

دخترای پاپیونی در این مجموعه ویدئویی به محل های مختلف می روند و سعی می کنند نکات آشپزی متفاوت و جالب رو یاد بگیرند. شما هم می تونید با اونها همراه بشید.

شعرهای کودکانه

شعرهای کودکانه

تعداد ویدئوها: 191

در این سرویس مجموعه ای از شعرهای کودکانه به زبان انگلیسی جمع آوری شده است که هم می تواند سرگرم کننده و هم آموزشی باشد.

ربات های آوازه خوان

ربات های آوازه خوان

تعداد ویدئوها: 18

ربات های آوازه خوان در این سرویس گرد هم آمده اند تا شعرهایی به زبان انگلیسی برای کودک شما بخوانند.

دایناسورها

دایناسورها

تعداد ویدئوها: 5

در این مجموعه تعدای ویدئو گردآوری شده است که در آن در مورد انواع نژاد دایناسور ها در قالب شعر و داستان آموزش هایی داده شده است و می تواند برای کودکان علاقه مند به حیوانات ما قبل تاریخ بسیار جذاب باشد.

آموزش حروف الفبا

آموزش حروف الفبا

تعداد ویدئوها: 26

در این سرویس مجموعه ای از ویدئوها گردآوری شده اند که در آن به واسطه شعر و سرگرمی حروف الفبای انگلیسی آموزش داده می شود.

شعر حیوانات

شعر حیوانات

تعداد ویدئوها: 10

در این سرویس مجموعه ای از ویدئوهای آموزشی گردآوری شده اند که به واسطه شعر، اسامی حیوانات و موارد مشابه را به زبان انگلیسی آموزش می دهد.

شعر و آموزش زبان انگلیسی

شعر و آموزش زبان انگلیسی

تعداد ویدئوها: 29

یکی از موثرترین روش های آموزشی به کودکان، استفاده از بازی ها و سرگرمی های مختلف است که طی آنها ذهن و خلاقیت کودک درگیر شده و یادگیری اتفاق می افتد. در این سرویس مجموعه ای از ویدئوهای آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی در قالب شعر، گردآوری شده است.

آموزش رنگ ها

آموزش رنگ ها

تعداد ویدئوها: 33

رنگ ها معمولا در زندگی روزمره کاربردهای فراوانی دارند و جزو آسان ترین موارد یادگیری برای یاد گرفتن یک زبان جدید هستند. در این سرویس مجموعه ای از ویدئوها گردآوری شده است که در آن رنگ ها به زبان انگلیسی و در قالب شعر برای کودکان آموزش داده می شود.

--> --> -->
--> -->
--> --> -->