دسته بندی ها:

دسته بندی ها

باراکا

باراکا

تعداد ویدئوها: 8

در این سرویس قصد داریم تا را با بی‌نظیرترین مناظر طبیعی و همچنین ساخته‌های دست بشر در طول قرون آشنا کنیم. در این مجموعه از ویدئوها سری می‌زنیم به کشورهای نپال، هند، کومبودیا، هاوایی و ... . در این سفر مجازی ما را همراهی کنید.

آسمان زیبای آفریقا

آسمان زیبای آفریقا

تعداد ویدئوها: 2

آسمان پر از رمز و راز است و کشف آن بی‌نهایت شگفت‌انگیز. در این دوره شما را به تماشای آسمان آفریقا دعوت می‌کنیم؛ جایی که خلقت شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

افسانه طبیعت

افسانه طبیعت

تعداد ویدئوها: 2

در این سرویس قصد داریم شما را با جادوی طبیعت آشنا کنیم. شما در این مجموعه ویدئو مناظر طبیعی بی‌نظیری از جمله جنگل‌ها، اقیانوس‌ها و دشت‌ها را خواهید دید.

برگ ریزان پاییزی

برگ ریزان پاییزی

تعداد ویدئوها: 2

در این دوره برگ‌ریزان پاییز را برای شما به نمایش در آورده‌ایم. این مجموعه ویدئو با جادوی رنگ و برگ شما به وجد خواهد آورد، این لذت را به خود هدیه کنید.

چرخه زندگی

چرخه زندگی

تعداد ویدئوها: 2

این دوره مجموعه‌ای بی‌نظیر از دایره‌های انتزاعی را در طبیعت پیرامون به تصویر می‌کشد و شما را با جنبه تازه‌ای از خلقت آشنا می‌کند.

حومه شهر

حومه شهر

تعداد ویدئوها: 3

در این دوره می‌خواهیم شما را به تماشای زیبایی طبیعت دعوت کنیم. گشت و گذار در طبیعت می‌تواند خستگی را از تن بزداید. ورزش‌هایی که انجام دادن آن‌ها در طبیعت امکان‌پذیر است، مزارع، زندگی جانوران و بسیاری دیگر از چشم‌اندازهای کم‌نظیر را در این سرویس خواهید دید.

زمین ما

زمین ما

تعداد ویدئوها: 8

زمینی که بر آن زندگی می‌کنیم پر از رمز و راز است. در این دوره می‌خواهیم گوشه و کنار این زمین خاکی را با هر آنچه در آن است؛ از تکنولوژی‌های پیشرو گرفته تا طبیعت شهرها، به شما نشان دهیم.

زیبایی های کوچک

زیبایی های کوچک

تعداد ویدئوها: 2

در این دوره قصد داریم شما را با زندگی مخلوقاتی آشنا کنیم که تماشای زندگی بی‌نهایت شگفت‌آورشان ما را بهت‌زده می‌کند. این موجودات کوچک، چرخه زندگی را کامل می‌کنند. با ما همراه شوید.

سرزمین دور و وحشی

سرزمین دور و وحشی

تعداد ویدئوها: 2

کویر یا نمک‌زار منطقه‌ای است که به دلیل موقعیت جغرافیایی (معمولاً ختم رودخانه‌ها در آن) و حرارت شدید آفتاب، به نمک‌زار بدل شده باشد. برخی کویرها قبلاً دریاچه یا دریاهایی بوده‌اند که در اثر تبخیر آب آن‌ها، به نمک‌زار بدل شده‌اند. در این دوره قصد داریم شما را به تماشای تایم‌لپسی از زیبایی‌های کویر و مناظر اینچنینی دعوت کنیم.

طبیعت آمریکا

طبیعت آمریکا

تعداد ویدئوها: 2

آمریکا سومین کشور پهناور جهان است و طبیعیست که مناظری فوق تصور را در خود جای داده باشد. اگر دوست دارید زیبایی‌های طبیعت ایالات متحده آمریکا، چون صحرا و آسمان کویر آن ببینید، در این دوره با ما همسفر شوید.

نخستین ردپا

نخستین ردپا

تعداد ویدئوها: 2

طبیعت از آنچه تصور می‌کنیم، بسیار پر راز و رمزتر است و شگفتی‌هایی دارد که می‌تواند ما را میخکوب کند. در این دوره به تماشای مناظری از طبیعت جهان می‌نشینیم که دیدنشان نفس را در سینه حبس خواهد کرد.